Nowy dział na forum: modeling

Serdecznie zapraszam do współpracy modelki i modeli. Znajdzie się dla Was miejsce u nas a o tym że będziecie w doborowym towarzystwie fotografów i grafików nie wspominam.

Zapraszam zatem na FORUM

Czytaj więcej

Inauguracyjny plener integracyjny

Dawniej gdy agencja i forum prężnie działały nieodzownym elementem były realne spotkania w studio, na plenerach i warsztatach. Chcę przywrócić tą tradycję i jesienią zorganizować inauguracyjny plener w Tatrach bądź Karkonoszach. Połączenie warsztatów z wypoczynkiem mamy w końcu opanowane od lat.

Temat będzie się rozwijał na forum: http://digital.pl/forum/index.php?topic=36.0

Czytaj więcej

Legitymacja prasowa

W ciągu najbliższych dni opracujemy wzór obowiązującej w agencji legitymacji prasowej.

Legitymacja ma służyć identyfikacji fotografa który współpracuje z agencją digital.pl Oznacza ona że praca wykonywana przez daną osobę jest przeznaczona zarówno na potrzeby agencji jak i jej prywatnie. Wszystkie inne sprawy reguluje Prawo Prasowe w tym odpowiedzialność za materiał która leżeć będzie po stronie fotografa.

Pobierz obowiązującą Ustawę o Prawie Prasowym – USTAWA

Czytaj więcej

Studio w Łodzi, ul. 6 sierpnia 30

Część z Was pewnie pamięta inni nie. Dzisiaj współpracę z digital zaproponował Sergiusz Wasilewski który opiekuje się studiem w którym przez kilka lat pracowaliśmy. Oznacza to że prawdopodobnie wrócimy na stare śmieci i tam realizować będziemy nasze agencyjne plany. Nie ukrywam że mam sentyment do tego miejsca, mam wrażenie że kilka osób też.

studio

Dopniemy sprawę wkrótce.

Czytaj więcej

Poszukujemy miejsca na studio – Łódź

W związku z realizacją bieżących projektów potrzebujemy na stałe współpracującego studio bądź miejsca na jego aranżację.

Proszę o kontakt z agencją: 500 407 907

Czytaj więcej

Forum agencyjne uruchomione

Forum zostało zainstalowane. Pojawiły się działy i kategorie. Komunikacja stanie się łatwiejsza a i dyskusje jakie znamy od lat wrócą na swoje miejsce.

forum

Zapraszam serdecznie: http://digital.pl/forum

Czytaj więcej

Pierwsze zdjęcia w agencji

La Sagrada Familia” – Piotr Milecki

 

IS_admin24

Czytaj więcej

Serwer ftp

Mamy już serwer na który trafią zdjęcia reporterów, fotografów i grafików. Serdeczni zapraszam:

http://digital.pl/upload-zdjec/

ftp

Czytaj więcej

Sprawy bieżące

W zakładce „współpraca” zachęcamy właśnie do współpracy z digital.pl Oferujemy na początku kilka ciekawych w naszym mniemaniu elementów partnerskich.

pop

Warto się zapoznać i co ważniejsze podjąć współpracę.

Zapraszamy.

Czytaj więcej